Dodany: 2011-09-12 14:02:07
 

Jak powinna wyglądać obsługa kelnerskaKiedy w nudne niedzielne popołudnie wybierzemy się z rodziną do restauracja gdańsk na obiad, spodziewamy się tam zadowolić nie tylko podniebienie ale także oko i ucho obsługą kelnerską na stosownym poziomie. No właśnie, tylko co znaczy dobra obsługa kelnerska i jak powinna wyglądać?

 

Wiadomo, że kelner pracujący w miejscu takim jak restauracja gdańsk powinien być uczesany, ogolony, czyściutki i pachnący ale i odpowiednio ubrany. Na strój kelnera zazwyczaj składają się czarne eleganckie spodnie, czarne, kryte obuwie, biała koszula i opcjonalnie kamizelka, zapaska, czyli coś na kształt fartuszka do kolan lub kostek wiązanego w pasie i muszka. Aby zadowolić klienta, zapewniając mu obsługę na wysokim poziomie restauracja gdańsk przy doborze personelu powinna kierować się jednak nie tylko wyglądem zewnętrznym ale przede wszystkim wysoką kulturą osobistą. Mile widziane wszelkie dziękuję, proszę, przepraszam i inne dzień dobry.

 

No i oczywiście szeroki uśmiech. Kelner pracujący w restauracja gdańsk powinien mieć perfekcyjnie opanowane zasady obsługi konsumenta, czyli- mówiąc bardzo prosto i ogólnie- wiedzieć z której strony podać nam talerz i z której go zabrać, jakie sztućce nam podać do jakiej potrawy, jakie zaproponować wino.

 .

Dodaj nowy komentarz do artykułu Jak powinna wyglądać obsługa kelnerska
Nick: