Dodany: 2013-12-19 11:23:52

 

MajeranekChyba każdy choć trochę doświadczony kucharz wie, jak ważne w kuchni są przyprawy, niektórzy, jak catering szczecin uważają nawet, że przyprawy są w kuchni najważniejsze i to ono kształtują smak i końcowy efekt naszych wysiłków.

 

Jednak poza smakiem, zioła w kuchni mogą również mieć zastosowanie lecznicze i wpływać na nasz organizm w sensie zdrowotnym. Jednym z takich ziół, jest oczywiście majeranek.

Catering szczecin poleca majeranek szczególnie w polskiej kuchni. Poza tym, że ma on bardzo przyjemny i specyficzny aromat, ma również zastosowanie lecznicze, co podkreśla catering szczecin. Majeranek doskonale wpływa na trawienie, dlatego też zazwyczaj dodaje się do ciężkich potraw, jak bigos, mięsa, gulasze oraz wiele innych. Majeranek jest doskonały do pieczonych mięs, ponieważ doskonale wpływa na ich smak i pomaga w ich trawieniu. Dlatego catering szczecin wykorzystuje go chociażby do golonki czy świątecznego bigosu. Jak więc widać, jego zastosowanie jest szerokie i bardzo ważne w polskiej kuchni..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Majeranek
Nick: