Dodany: 2013-12-19 10:48:43

 

Fettuccine alfredoJeśli twoim hobby jest gotowanie, to pewnie specjalizujesz się w którymś rodzaju kuchni. Bardzo często jest to kuchnia włoska, chińska lub po prostu polska. Jeżeli jest to kuchnia włoska, to na pewno interesują cię przepisy na makarony, chociażby takie, jak poleca catering szczecin. Jednym z takich przepisów, jest fettuccine alfredo, bardzo popularne danie włoskie, które poleca również catering szczecin.

 

Fettuccine alfredo to prosty i bardzo smaczny przepis na makaron. Wystarczy mieć w domu kilka składników, a dokładnie masło, gęstą śmietankę, makaron fettuccine, parmezan, gałkę muszkatołową oraz oliwę. Jeśli zajmujesz się kuchnią włoską na co dzień, to prawdopodobnie będziesz miał wszystkie te składniki w domu.

 

Przygotowując fettuccine alfredo catering szczecin radzi, aby dodać również do smaku pietruszkę, które zdecydowanie wpływa na końcowy efekt i bardzo go poprawia. To danie robi się szybko i łatwo i jest idealne na nagłe odwiedziny gości, ponieważ wystarczy trzydzieści minut i obiad dla naszych przyjaciół jest gotowy.

 .

Dodaj nowy komentarz do artykułu Fettuccine alfredo
Nick: