Dodany: 2013-12-19 11:20:27

 

Liść laurowyW ostatnich czasach panuje moda na gotowanie. Każdy chce być mistrzem gotowania i robi wszystko, aby opanować jak najtrudniejsze potrawy. Nie jest to wcale dobry kierunek, jak mówi nawet catering szczecin.

 

W gotowaniu nie chodzi bowiem o to, żeby było jak najtrudniej, ale o to, żeby było prosto i smacznie. Potwierdza to również catering szczecin, proponując nam kolejne bardzo dobre przyprawy do kuchni. Jedną z nich jest liść laurowy.

Liść laurowy jest przyprawą, którą zna chyba każdy z nas. Jest to również bardzo niedoceniana przyprawa, ponieważ jak mówi catering szczecin, większości z nas wydaje się, że stosuje się ją wyłącznie do zup. To nieprawda. Liść laurowy ma doskonałe zastosowanie do przygotowywania sosów, zup oraz weków. Jest świetny chociażby do ogórków kiszonych oraz innych warzyw, które kisimy. Poza tym, liść laurowy niektórzy dodają również do kompotów, jak chociażby kompot z wiśni. Nadaje on bowiem delikatny ziołowy smak, który naprawdę świetnie komponuje się z owocami wiśni.

 

Dodaj nowy komentarz do artykułu Liść laurowy
Nick: