Dodany: 2013-01-11 11:36:18
 

Wieczór panieńskiUroczystość zaślubin to wydarzenie obok którego nie można przejść obojętnie. Jednak przed jej rozpoczęciem zarówno przyszły pan młody jak i pani młoda mają czas tylko dla siebie i swoich przyjaciół.

 

To wieczory panieński i kawalerski, na których to przeżywa się przede wszystkim to, że w jakiś sposób traci się osobę z którą do niedawna przeżywało się jeszcze najlepsze chwile w swoim życiu. Można je oczywiście porównać do wesela Olsztyn lecz najpełniejszy obraz dają oczywiście chwile, kiedy to z koleżankami wychodziło się na zakupy, do restauracji czy pubu bez ograniczeń czasowych.

 

Wieczór panieński ma za zadanie przypomnieć właśnie te chwile gdyż do wesela Olsztyn pozostało już bardzo niewiele czasu i jest to jeden z tych momentów, gdzie totalne szaleństwo jest można by powiedzieć na porządku dziennym. Ostatnie spotkania z przyjaciółkami, wielogodzinne humorystyczne rozmowy o starych dobrych czasach to wszystko, co sprawia, że wieczór panieński w przeddzień wesela Olsztyn jest tym, czego tak naprawdę przyszłej pannie młodej potrzeba..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Wieczór panieński
Nick: