Dodany: 2013-01-11 11:34:49

 

Ślubna moda męskaIdąc na wesele nie tylko panie chcą ładnie wyglądać. Panowie również. Dla nich więc wesela Olsztyn to możliwość nie tylko pokazania się z najlepszej strony ale również i zaprezentowania się w nowym ubiorze.

 

Ostatnie trendy w modzie ślubnej się jednak zmieniły. Nie wyłączając z tego grona również z oczywistych względów pana młodego. Idąc tym tropem praktycznie wszystko jest dozwolone w różnych modelach garniturów, koszul jak również święcących coraz większe triumfy krawatach typu „śledź”.

 

Dziś praktycznie nie zobaczymy mężczyzny, który nie miałby tego typu krawatu. Oczywiście wesela Olsztyn to również dobór krawatu do sukienki swej partnerski. Najlepiej jest gdy krawat jest tego samego koloru co sukienka lub w bardzo zbliżonych, ledwo wyczuwalnych tonacjach. Oczywiście nie można również zapomnieć o obuwiu. Musi być ono nie tylko eleganckie lecz przede wszystkim wygodne, wesela Olsztyn to przecież kilka godzin a nie może być tak, że nogi w pewnym momencie odmówią posłuszeństwa właśnie przez niedbale dobrane obuwie..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Ślubna moda męska
Nick: