Dodany: 2013-08-16 08:32:22

 

Czym są obiady abonamentoweW wielkich korporacjach na zachodzie wszyscy pracownicy otrzymują lunche na koszt firmy. W naszym kraju – tylko największe przedsiębiorstwa serwują swoim pracownikom jedzenie, reszta ma możliwość ewentualnego wykupienia abonamentów obiadowych, czyli stałych kart na podstawie których wydawane są na stołówkach, czy w barach obiady opole.

 

Obiady opole tego typu działają na tej samej zasadzie co obiady w stołówkach szkolnych, z którymi chyba każdy z nas miał do czynienia. Obiady opole abonamentowe można równie ż wykupować samodzielnie w wybranych barach w mieście. Wtedy codziennie we wskazanych godzinach odbieramy obiady w restauracji lub dowożą nam je do naszego domu w zależności od rodzaju abonamentu , jaki wykupiliśmy.

 

Obiady opole na abonament są to rozwiązania wygodne dla studentów, pracowników w delegacjach, czy osób samotnych, którym nie zawsze opłaca się gotowanie dla jednej osoby. Z takich obiadów oczywiście można w wybranym momencie zrezygnować, jednak z odpowiednim wyprzedzeniem..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Czym są obiady abonamentowe
Nick: