Dodany: 2013-12-19 10:20:35

 

Sałatka tabulehJeśli lubimy gotować i w domowym otoczeniu uczymy się robić to coraz lepiej każdego dnia, to przychodzi moment, kiedy chcemy pochwalić się tą umiejętnością przed znajomymi. Warto wtedy wybrać dobry i sprawdzony przepis, najlepiej jeden z tych, które proponuje catering szczecin. Może to być chociażby sałatka tabuleh.

 

Nazwa tej sałatki często przyrządzanej przez catering szczecin może być dla nas obca. Nie jest to jednak nic skomplikowanego, a sałatka jest bardzo smaczna i zdrowa. Potrzebujemy do jej przyrządzenia kuskus błyskawiczny, który staje się u nas coraz bardziej popularny oraz trochę warzyw.

 

Według przepisu catering szczecin powinniśmy dodać miętę, oliwę, cytrynę i pietruszkę. Ponadto, koniecznie należy pamiętać o pomidorach oraz papryce świeżej. Sałatkę robi się bardzo szybko i prosto, co najlepiej wie catering szczecin. Jest ona idealna dla wegetarian i dobra do przygotowania na każdy dzień, ponieważ nie wymaga zbyt wiele czasu. Na przyjęciach warto ją podawać na początku, ponieważ zwiększa apetyt..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Sałatka tabuleh
Nick: