Dodany: 2013-12-19 11:55:11

 

DróbKażdy z nas ma inne preferencje jeśli chodzi o przygotowanie poszczególnych mięs. Jednym z najbardziej popularnych w Polsce jest mięso drobiowe i każdy przygotowuje je na swój sposób. Jak mówi catering opole, zazwyczaj jest to zwykłe smażone mięso albo kotlety. Są jednak inne możliwości i można drób przygotowywać po chińsku, tajsku czy hiszpańsku.

 

Catering opole doradza, aby wykorzystać nowatorskie pomysły w przygotowaniu mięsa drobiowego. Jest ono bowiem proste w przygotowaniu i smaży się je lub piecze bardzo szybko. Mięso drobiowe z kurczaka doskonale nadaje się do dań kuchni chińskiej. Możemy wykorzystać je do prostego stri-fry, którego przygotowanie nie zajmie nam więcej, niż pół godziny.

 

Danie zaś, jak zaznacza catering opole, jest bardzo smaczne i oryginalne. Możemy bowiem użyć w jego przygotowaniu grzybów mun, kiełków fasoli mung czy bambusa. Nie są to może najtańsze składniki, ale są bardzo wydajne i wystarczą nam na kilka obiadów. Dzięki nim zrobimy na naszych najbliższych lub gościach świetne wrażenie..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Drób
Nick: